Новини

Пропонуємо до вашої уваги  посилання на Google – платформу по харчуванню для ознайомлення з щоденним меню та фото страв вихованців дошкільної групи та учнів 1-4 класів:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iVUYzRzW5KVckvXy7cQakca7CIDd2cZ5ENJTsyB2OfA/edit#gid=1369771553

Батькам першокласників 2021
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 22.04.2020 року №81-Т “Про зарахування дітей у 2021 році до перших класів закладів загальної середньої освіти м. Херсон” приймання заяв від батьків дітей або осіб, які їх замінюють, про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти розпочнеться 26 квітня 2021 року .

Прийом відповідних документів для зарахування дітей до перших класів школи-саду №86 буде здійснюватися з 26 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року у форматі прийому документів: подача електронною поштою; облаштовано скриньку у холі школи-саду для кореспонденції; онлайн-реєстрація в ІСУО або в інший прийнятний спосіб.

За довідками звертатися

до адміністрації школи-саду

за тел.0999-43-74-81 Яніна Миколаївна

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

заяву про зарахування,

 копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.
Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

Вихованці Жовтневської школи-саду №86 приєдналися до святкування цієї дати.

Людям із порушенням зору